Metin Baydilli açıkladı daha çok yapacak...

Karaköprü Belediyesi, ilçeye bağlı Şeker Mahallesi'nde yapımını tamamladığı çok amaçlı salonun açılışını yaptı. Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, ilçeye bağlı tüm kırsal mahalleleri çok amaçlı salona kavuşturmayı hedeflediklerini söyledi.

Metin Baydilli açıkladı daha çok yapacak...
banner38


Birçok kırsal mahallede çok amaçlı salon inşa eden Karaköprü Belediyesi, son olarak Şeker kırsal mahallesinde yapımı tamamlanan çok amaçlı salon ve muhtar evinin açılışını yaptı.

Açılış törenine Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Ak Parti Şanlıurfa İl Başkan Yardımcısı Cemil Çadak, Ak Parti Karaköprü İlçe Başkanı Ahmet Aksoy, Karaköprü Belediye Başkan Yardımcıları, Karaköprü Belediye Meclis Üyeleri ile kırsal mahallede yaşayan vatandaşlar katıldı.

Başkan Baydilli, "Kırsal mahallelerimizde yaptığımız çok amaçlı salonlarımız sadece taziye evi amaçlı değildir. Burası köy konağı tarzında inşa edildiği için buralarda düğün, kına, toplantı da yapılabilecek, okuma salonu olarak da kullanılabilecek. Özellikle buradaki yeri bize tahsis eden vatandaşımıza çok teşekkür ediyorum. En kısa sürede çok amaçlı salonu olmayan kırsal mahallelerimizde de bu hizmeti gerçekleştirmeyi hedefliyoruz" dedi.

Şeker Mahallesinde yaşayan vatandaşlar çok amaçlı salona kavuştukları için çok mutlu olduklarını ifade ederken, Karaköprü Belediyesinin hizmetlerinden memnun olduklarını dile getirdiler.

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2016, 06:56
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15