Mahallenin ortasında bir teşekkür pankartı...

Mahalle sakinlerinin talep ve önerilerini dinleyerek sorunun çözümü için ilgililere talimat veren Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkür pankartla geldi. Mahalle muhtarı mahallenin ortasına pankart astı.

Mahallenin ortasında bir teşekkür pankartı...
banner53

Göreve geldiği günden itibaren sorunlara kulak verip çözüme kavuşturmak için adımlar atan Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkür gelmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Kısas'tan gelen pankartlı teşekküre bir yenisi daha eklendi. Şehitlik Mahallesi sakinleri Canpolat’a mahallerine göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür etmek için pankart hazırlattı.

Mahalleye verilen hizmetlerden dolayı teşekkür etmek istediklerini belirten Şehitlik Mahalle Muhtarı Şükrü Kılıç “Bu kadar kısa sürede kendisini bu kadar sevdiren belediye başkanı ilk defa görüyoruz. Mahallemizde temizlik ve ilaçlama başta olsun her türlü hizmeti yerine getiriyor. Mahallede istişare ettiğimizde tüm mahalle sakinleri başkandan razı. Bizde yapılan istişare sonrası bu pankartı asmaya karar verdik. Dileğimiz odur ki bundan sonrada böyle devam eder. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyoruz" dedi.

"DAHA ÜST MAKAMLARDA GÖRMEK İSTİYORUZ"

Mahalle sakinlerinden İbrahim Demir ise "Başkan sağ olsun kendisinden ne talep etsek hızlı şekilde gerçekleştirdi. Biz Başkan Canpolat’ı daha üst makamlarda görmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

AJANS URFA

YORUMLAR
Mahalle sakini
Mahalle sakini - 3 ay Önce

Selam aleyküm ... şehitlik mahallesi için kentsel dönüşüm denen saçma zorbalığa son verilmezse hiç bir belediye başkanının yapacağı hiç bir hizmetin bir hükmü yoktur ... ortada kentsel dönüşüm adına resmî hiç bir belge hiç bir evrak yok kim yapıyorsa bu zulmü Allah onu kahretsin... kendi mülkümüzü ne yıkıp yenisini yapabiliyoruz nede ayrı ayrı satabiliyoruz .. şehitlikte öyle evler varki Allah korusun en ufak bir sarsıntıda başımıza yıkılacak binaların çocuğu çürümüş belediye artık burayı 10 sene sonramı yapar 20 mi 30 mı 50 senemi kimsenin umrunda değil ... resmen zulüm görüyoruz ankaradan Başbakanlık’tan bana gelen resmî bir yazıda şehitlik mahallesinde kentsel dönüşüm adına alınan herhangi bir kararname yoktur diyor ...ama birileri ne yapmaya çalışıyor bilmiyorum hangi belediye başkanı yada hangi devlet adamı bize bu zulmü bile isteye diretiyorsa Allahım onu kahretsin .. bu böyle gitmez ama çok yakındır bi ayaklanma olacak bitsin bu eziyet yeter artık ...

Mahalleli
Mahalleli - 3 ay Önce

En başta Başkan Canpolata başarılar dilerim. Başkanı yıllarca tanırım düzgün, Mert işini ehliyle yapan düzgün bir insan .fakat Başkan bazı şeylere çok dikkat etmeli boşluğa veya Urfa deyimi ile gaza gelmemeli ben r mahalleli olarak pankartı okuduğumda şaşırdım çünkü Başkan Canpolat yaklaşık 4 aydır koltuğu devir almış ve geçmişte Demirkol zamanında mahallemize yapılan ilaçlama ve temizlik dışında ki bu periyodik olarak Türkiye’nin her yerinde partisi ne olursa olsun bütün belediyeler bunu yapmaktadır ayrıca belediye temizlik yaparken de babasının hayırına bunu yapmıyor temizlik karşılığında vatandaştan çevre temizlik vergisi almaktadır şehitlik mahallesinde değişen bir şey yok başkanım gaza gelme yalakalara papuç bırakma saygılar

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15