Kaya ve Uslu danışman oldu

Büyükşehir Belediyesinden önce kapanan İl Özel İdaresi’nin en sağlam ekibinden Kaya ve Uslu Nihat Çiftçi’nin danışmanlığına getirildi.

Kaya ve Uslu danışman oldu
banner38

Şanlıurfa’da büyükşehir statüsüne geçildiği için kapanan İl Özel İdaresi’nin tüm personelleri Büyükşehir Belediyesine geçmişti. Dönemin başkanı Güvenç tarafından bir kısmı havuz denilen sistemle başka kurumlara dağıtılmış bir kısmı da farklı ilçe belediyelerine geçiş yapmıştı. 2011 yılına kadar genel sekreter yardımcılığını sürdüren Zeki Kaya, Dernekler İl Müdürlüğüne, 2014’e kadar genel sekreter yardımcılığına devam eden Mehmet Uslu ise Valilikte “4 Yılda 4 Proje” koordinatörlüğüne atanmıştı. Büyükşehir Belediye başkanlığı koltuğunu Güvenç’in istifası üzerine devralan Nihat Çiftçi ise, o günden bu yana yavaş yavaş ekibini kurmaya devam ediyor.

Çiftçi’nin danışmanlık kadrosuna tercih ettiği son isimler Zeki Kaya ile Mehmet Uslu oldu. Yapılan görev dağılımı sonucu Kaya’nın, insan kaynaklarından; Uslu’nun ise ulaşımdan sorumlu danışmanlığa getirildiği öğrenildi. 

Böylece Başkan Çiftçi’nin danışman ekibinde ilk kez özellikle kırsal bölgelere hakim olan danışmanlar atanmış oldu.

Hüseyin ÖZKAN/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2016, 15:15
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15