Karaköprü Belediye Başkanı'ndan Bakan'a ziyaret

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'yi makamında ziyaret ederek Karaköprü'de yapılan hizmetler ve projeler hakkında bilgi verdi.

Karaköprü Belediye Başkanı'ndan Bakan'a ziyaret
banner53

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Ankara'da Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'yi makamında ziyaret etti.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri ve Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz ile birlikte Bakan Özhaseki'yi ziyaret eden Başkan Baydilli, Özhaseki'ye Karaköprü'de yapılan hizmetler ve projeler konusunda bilgi verdi.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'ye misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederken, faydalı bir ziyaret ve sohbet gerçekleştirdiklerini söyledi.

Başkan Baydilli, Bakan Özhaseki'nin de daha önce Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı yaptığını belirterek, "Sayın Bakanımızın tecrübelerinden faydalanmak, Karaköprü'müzdeki hizmetlerimizi ve projelerimizi anlatmak için kendilerini ziyaret ettik. Milletvekilimiz Mehmet Ali Cevheri ve Siverek Belediye Başkanımız ile birlikte gerçekletirdiğimiz bu görüşmede Sayın Bakanımıza misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederim" diye konuştu.

Ziyaret sonunda Başkan Baydilli, Karaköprü’nün simgesi olan Nar plaketini, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’ye hediye etti.

 

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2016, 06:45
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15