Eyyübiye'de çocukları sevindirecek çalışma

Eyyübiye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, bir yandan yeni park yapımı diğer yandan da mevcut parklara çocuk oyun grubu yerleştirme çalışmalarına devam ediyor.

Eyyübiye'de çocukları sevindirecek çalışma
banner38

Eyyübiye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçeye yeni park kazandırma çalışmalarını sürdürüyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, açılışa hazır hale getirilen Ömer Halisdemir parkında çocuk oyun grubu yerleştirme çalışmalarında sona geldi. 4000 bin metre kare alan üzerine yapılan parkta, bordür boyama, oyun grubu montajı, spor kondisyon aletleri montajı, bekçi kulübesi, elektrik tesisatı ve aydınlatma gibi işlemlerde sona gelindi. Ekiplerin oyun gruplarını yerleştirme işlemi devam ederken biten alanları fırsat bilip parka akın eden çocukların mutlulukları gözlerinden okundu. Biten alanlarda gönüllerince eğlenen çocuklar Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye teşekkür etti.

Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri diğer yandan da ilçeye yeni park alanları kazandırmayı sürdürüyor. Ekipler Osmanlı Mahallesi 3630. Sokakta bulunan ve 6000 metre kare alana sahip parkın uygulamasına başladı. İlçeye kazandırılacak park İçinde çocuk oyun grupları, spor kondisyon alanı, oturma dinlenme alanları gibi çocuk, genç, yetişkin ve yaşlılara hitap edecek kullanımları barındırmakta. Parkta ekiplerin hummalı çalışması devam ederken parkın kısa süre içinde vatandaşın hizmetine sunulması hedefleniyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2016, 14:53
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15