Eyyübiye sel bölgesinde inceleme

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, meydana gelen sel nedeniyle zarar gören mahalleleri ziyaret etti. Ekinci, mağduriyet yaşayan vatandaşları dinleyip geçmiş olsun dileklerini iletti.

Eyyübiye sel bölgesinde inceleme
banner38

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, meydana gelen selden dolayı zarar gören yerleri ziyaret edip incelemelerde bulundu.

Aşırı yağışın sele dönüşmesiyle zarar gören kırsal mahalleleri gezen Ekinci, Çalışkanlar kırsal mahallesinde Eyyübiye Belediyesi ekipleri tarafından yürütülen çalışmaları inceledi. Mahalle muhtarı ve vatandaşlarla birlikte selden zarar gören kırsal mahallede temaslarda bulunan Ekinci, "Zamansız ve ani yağan yağmurdan dolayı etkilenen tüm yerleşim yerlerinde yaşayan vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum" dedi. 

Eyyübiye Belediyesi ekiplerinin selden zarar gören bölgelerde çalışma yürüttüklerini belirten Ekinci,” Çalışkanlar mahallemizde geçtiğimiz gün bir sel afeti oldu. Sel felaketinin ardından ekiplerimizi hemen harekete geçirdik. Mahallede meydana gelen sorunları çözme adına ekiplerimiz çalışmalarını yürütüyor. Evlerde meydana gelen zarar için de ekiplerimiz çalışmalarını yürütüyor. Mevsimsel farklılıkları yaşadığımız zamandayız. Aşırı ve zamansız yağışlardan dolayı sel de meydana geliyor. İlçemizin doğu kesiminde de aynı şekilde aşırı yağıştan dolayı sel meydana geldi. Bizler de çalışmaları sadece sel nedeniyle sıkıntı çeken bölgelere yönlendirdik" açıklamasında bulundu.

AJANS URFA 

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2018, 11:08
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15