Eski Bakan Cevheri'den Baydilli'ye ziyaret

Şanlıurfalı eski Başbakan Yardımcısı ve Devlet Bakanı Necmettin Cevheri, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli'yi ziyaret etti. Başkan Baydilli, Cevheri'ye Karaköprü'ye yapılan hizmetlerini ve projelerini anlattı.

Eski Bakan Cevheri'den Baydilli'ye ziyaret
banner38

Şanlıurfalı Eski Başbakan Yardımcısı ve Devlet Bakanı Necmettin Cevheri, bir dizi ziyaretlerde bulunmak için geldiği Şanlıurfa'da Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli'yi makamında ziyaret etti. Başkan Baydilli eski Başbakan Yardımcısı ve Devlet Bakanı Cevheri'ye hizmetlerini ve projelerini aktarırken, Karaköprü'nün gelişimi ile ilgili bilgiler verdi.

Cevheri'nin ziyaretiyle ilgili açıklama yapan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Karaköprü Belediyesi'nin çok önemli bir kişiliği misafir ettiğini ve bundan gurur duyduklarını dile getirdi.

 Baydilli, "Biz Karaköprü'müzde yaptığımız hizmetleri kısmi olarak sayın Bakanımıza aktardık. Kendisinin, yaptığımız hizmetleri takdir etmesi bizi çok mutlu etti. Biz de genç bir siyasetçi olarak kendisinin yaptığı hizmetleri örnek alarak ilerlemeye çalışıyoruz. Kendilerine bu nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederim" diye konuştu.

Necmettin Cevheri ise Baydilli'nin yaptıklarını dinlerken hizmetin ne demek olduğunu gördüğünü ve Başkan Baydilli'nin bu hizmetlerde bulunmasından mutlu olduğunu belirtti. 

Cevheri, "Karaköprü'nün eski zamanlarını bilen biri olarak Karaköprü'nün buralara nasıl geldiğine anlam veremiyorum. Çok önemli hizmetler yaparak güzel yerlere getirmişler. Böyle güzel çalışmalarda bulunduğu için kendisini ayrıca kutluyorum" dedi.

Baydilli, ziyaretten sonra Eski Başbakan Yardımcısı ve Bakan Necmettin Cevheri'ye tablo hediye etti ve ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Öte yandan Necmettin Cevheri’nin Başkan Baydilli’ye yaptığı ziyarette, 20. Dönem Milletvekili oğlu Cevher Cevheri eşlik ederken, Karaköprü Belediye Başkan Yardımcıları ve Karaköprü Belediyesi Meclis Üyeleri de ziyarette hazır bulundu.

 

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2016, 13:09
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15