Ceylanpınarlı kadından tek başına teröre lanet yürüyüşü

Ceylanpınar'da Feride Demir isimli kadın ilçe merkezinde eline aldığı Türk bayrağıyla teröre karşı yürüdü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla'ya destek verdi.

Ceylanpınarlı kadından tek başına teröre lanet yürüyüşü
banner38

Ceylanpınar'ın Aydoğdu Kırsal Mahallesi'nde ikamet eden 45 yaşlarında olan Feride Demir üstündeasker kamuflajı, eline aldığı Türk Bayrağı ve Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla'nın posteriyle ilçe merkezinde tek kişilik yürüyüş yaptı.

Yürüyüş sırasında teröre lanet eden Demir, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla'ya destek verdi.

Feride Demir yürüyüşü sırasında sık sık "Teröre lanet, Tek Türkiye" sloganları attı.

Demir, yaptığı açıklamada "Bayrak kaldırarak hem ülkeme hem de Belediye Başkanımız Menderes Atilla'ya destek oluyorum. Şehitlerimiz bu ülke için öldüler. Allah hepsine rahmet eylesin. Hangisi Menderes Atilla kadar hizmet yaptı. Ben yürüyüş yapıyorum hem teröre lanet ediyorum hem de Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Menderes Atilla'ya destek veriyorum. Erdoğan'a da dua ediyorum ve inşallah belediye başkanımız Menderes Atilla yine kazanacak. Erdoğan'a çok dua ettim ve hamd olsun kazandı. Vatan bölünmez ve şehitler ölmez. Şehit polis ve askerlerimize Allah rahmet eylesin, hepsi cennete gittiler. Ben Feride Demir olarak ne terörden ne de kimseden korkmuyorum" dedi.

AJANS URFA 

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2018, 14:03
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15