Ceylanpınar'da bir sokak daha aydınlandı

Ceylanpınar Belediyesi tarafından Seydo Atilla Mahallesi'nde aydınlatma çalışması tamamlanan sokakta ışıklandırma için açılış yapıldı.

Ceylanpınar'da bir sokak daha aydınlandı
banner53

Ceylanpınar Belediyesi tarafından sokak ve caddelerimizi aydınlatıyoruz sloganıyla başlatılan sokak ve cadde aydınlatma çalışmaları devam ediyor.

Seydo Atilla Mahallesi'nde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Menderes Atilla, aydınlatma çalışması tamamlanan 199. sokakta ışıklandırmaların açılışını yaptı. Aydınlatma çalışmalarının 8. etabının tamamlandığını ifade eden Menderes Atilla, "Sokak ve caddelerimiz karanlıktı. Aydınlatma işi belediyeye ait olmadığı halde insanlarımızı rahata, huzura kavuşturabilme adına, daha güvenli bir şekilde kadın, yaşlı ve çocuklarımızın evden çıkabilmeleri adına aydınlatma çalışmasını yapıyoruz." dedi.

Bugüne kadar 10 KM'ten fazla bir alanda aydınlatma çalışması yaptıklarını dile getiren Başkan Atilla, çalışmaların devam ettiğini belirtti.

 

Aydınlatma çalışması tamamlanan sokakta oturan vatandaşlar, yapılan çalışmalardan memnun olduklarını söyledi. Daha önce sokaklarının karanlık olduğunu belirten vatandaşlar, "Başkanımızın sayesinde sokaklarımız aydınlandı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz" diye konuştular.

Çocuklara hediye dağıtan Başkan Atilla, sokak sakinleriyle de bir süre sohbet etti.

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2016, 14:56
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15