Urfa'da 'kredi kartı' kavgası! Yaralılar var (Güncellendi)

Atatürk Bulvarındaki bir bankada, banka çalışanı ile müşteri arasında çıkan tartışmaya, kadın çalışanın akrabaları dahil olunca kavga çıktı. Olayda 7 kişi yaralandı.

Urfa'da 'kredi kartı' kavgası! Yaralılar var (Güncellendi)
banner38

Şanlıurfa'nın Haliliye İlçesi Atatürk Bulvarında meydana gelen olayda iki grup arasında kavga çıktı.

Kredi kartında yaşanan problem için bankaya giden bir müşteri ile kadın personel tartıştı. Tartışmanın ardından kadın çalışanın yakınları, tartıştığı müşteriye ait oteli sopalarla basarak çalışanları dövdü.

Çevredekiler araya girerek tartışanları ayırmaya çalışırken, olay yerine gelen polislerin müdahale ettiği kavga güçlükle sonlandırıldı. Çıkan kavga sonucunda 7 kişi yaralandı.

Çağrılan ambulanslarla kent merkezindeki hastanelere kaldırılaran yaralıların tedavilerine devam edilirken, olayla ilgili soruşturma sürüyor.

AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2019, 20:38
YORUMLAR
Tarafsız gazeteci
Tarafsız gazeteci - 6 ay Önce

Olayın başında otel sahibi olan müşteri bayan çalışana 20 dakika hakaret etti ve kim adamı sakinleştirmek istediyse adam herkese hakaret etti ve çocuklarıyla şubeyi basıp çalışanı darp etti beyler burdan bilip bilmeyip boş boş konuşmayın burası dağ başı değil

Ahmet Bengi
Ahmet Bengi - 6 ay Önce

Bu kavgada Urfaspor oyuncularından fevzi de var dı.

Tarafsız Gazeteci
Tarafsız Gazeteci - 6 ay Önce

Banka çalışanı bayan haddini aşıp terbiyesizlik etmiş sonrasında otel sahibi yaşlı adama, banka müdürü hakaret etmiş adam fenalaşınca oğulları gelip babalarını o halde görmüş ve banka müdürünle konuşmaya çıkmak istemişler güvenlik tatsızlık çıkmasın diye engelleyince bankayı terketmişler , banka çalışanı bayan ortalığı kızıştırarak yakınlarını çağırmış , Gerçektende bilip bilmeden ne çok yorum yazar olmuş sosyal medyada .

Muhammet
Muhammet - 6 ay Önce

Geçenlerde Urfa'ya gittim geçmişte bir çok medeniyete beşiklik etmiş kadim Urfa günümüzdede gelişmiş modern bir büyükşehir ayrıca dostluğun sabrın medeniyetin yoğrulduğu bu güzel şehrin bu olaylarla anılması hiç hoş değil...

Tarafsız gazeteci
Tarafsız gazeteci - 6 ay Önce

Tarafsız gazeteci denilen adi senin yaşlı adam dediğin otel güvenin sahibi bi bayana ağza alınmayacak küfürler edip sonrasında müdür beye ve çalışanlarına hakaretler yağdırıp çocuklarıyla şubeyi basmış sen olayı bilmeden millete yalan söyle kamera kayıtları var senin anan bacın yok heralde bu olayların bütün sorumlusu otel güvenin sahibidir

Evladı RESUL
Evladı RESUL - 6 ay Önce

banka,çalışanına madalya takar artık !

Selim can
Selim can - 6 ay Önce

Anlamadığım personelle müşteri arasında geçen olaya akrabalara noluyor. Ne cahilce bişey ozaman herçalışanların akrabaları nöbet tutsun bankaların önünde ohh nehoş bu tırşıkçılıktan heç vazgeçmezler.

Topaz mehi
Topaz mehi - 6 ay Önce

Eskiden haber yorumları Facebook uzantiliydi kimse yorum yazmazdi veya yazmazdi. Şimdi herkese maşAllah. Allah sonumuzu eyi etsin.


SIRADAKİ HABER

banner14

banner15