Urfa'da 'kavga' ihbarı! Neye uğradıklarını şaşırdılar

Şanlıurfa'da mahalle sakinlerinin araması üzerine  'kavga' ihbarına giden emniyet ekipleri, coşkulu sürprizle karşılaştı.

Urfa'da 'kavga' ihbarı! Neye uğradıklarını şaşırdılar
banner38

Türk Polis Teşkilatının 174'üncü günü dolaysıyla Şanlıurfalı vatandaşlar, emniyet ekiplerine 'kavga sürprizi' düzenledi.

Olay, Eyyübiye ilçesi Şıh Maksut Mahallesi'nde meydana geldi.

Polis günü ve haftasının kutlamak isteyen vatandaşlar, emniyet ekiplerine mahallede kavga olduğuna dair ihbarda bulundu. Kavga üzerine olay yerine intikal eden ekipler, mahalle sakinlerinin sürpriziyle karşılaştı. Mahallesi sakinleri, ellerinde dev Türk bayrağı ve fonda 'Ölürüm Türkiyem' müziğiyle ekipleri karşıladı. Sürpriz karşısında şaşıran ekipler, tek tek vatandaşlarla tokalaşarak teşekkür etti. Daha sonra ekiplere bir de pasta sürprizi yapan vatandaşlar, ıslıklar ve alkışlar eşliğinde 'polisler günü'nü kutladı.

O anları sosyal medya hesabından paylaşarak, mahalle sakinlerine teşekkürlerini ileten Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, şu sözleri kullandı:

"Şanlıurfa'da Şıh Maksut mahallemizde kavga anonsuna giden ekiplerimize, mahalle sakinlerimiz tarafından sürpriz 10 Nisan kutlaması, teşkilatımızla vatandaşlarımız arasındaki güven ve itimat bağının bir göstergesi, emeği geçen Şıh Maksut mahallesi sakinlerine teşekkürler."


İşte o anlar: Özlem DİKMEN/AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2019, 10:51
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15