Urfa'da baskın: Sendika üyesi gözaltında!

Şanlıurfa'da KHK ile ihraç edilen SES üyesi Süreyya Reşitoğlu Çiftçi, sabah saatlerinde evine yapılan baskın sonucunda gözaltına alındı.

Urfa'da baskın: Sendika üyesi gözaltında!
banner38

Şanlıurfa'da Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası (SES) üyesi Süreyya Reşitoğlu Çiftçi gözaltına alındı.

Kanun Hükmünde Kararname’yle (KHK) 2016 yılında ihraç edilen ebe Süreyya Reşitoğlu Çiftçi'nin evine sabah erken saatlerde baskın yapıldı.

7 aylık hamile olan Çiftçi, gözaltına alındı. Gözaltı gerekçesi belirtilmeyen Çiftçi, İl Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

AJANS URFA

YORUMLAR
LÜZUMSUZ
LÜZUMSUZ - 2 ay Önce

Sabahın erken saatlerinde hamile bir kadını evine baskın yaparak gözaltına almak sağlıksız bir anlayışın sonucudur. Bu muamele adaletsizliğin merhametsizliğin göstergesidir. Bunun gibi binlerce örnek var ülkede ne yazık ki. İnsanlar çocuklarının ana babalarının gözü önünde nelere maruz kalıyor. O insanlar düşünülmüyorsa aileleri düşünülsün. Onların nasıl korkutulduklarını nasıl perişan edildikleri düşünülsün.

Yazık yazık günah
Yazık yazık günah - 2 ay Önce

Zalimin zülmü elbet bitecek yüklü kadına yapılırmı bu

ali
ali - 2 ay Önce

artık türkiyede kimsenin hayat ve özgürlük garantisi yok.kimsenin iş güvencesi yok.kimsenin seyahat özgürlüğü yok.Ve işin ilginci bunların hesi anayasa ile güvence altında ama anyasa yok sayılıyor

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15