Şanlıurfa'da kaza oldu, sürücü ortada yok!

Şanlıurfa'da Suriyeli bir motosiklet sürücüsü 12 yaşlarında bir çocuğa çarptı. Sürücünün kim olduğu bilinmezken, kazazede çocuğun babası,"Bu işin peşini bırakmayacağım" dedi.

Şanlıurfa'da kaza oldu, sürücü ortada yok!
banner38

Kaza, 26 Haziran Salı günü (dün) saat 21.00 sıralarında Nevali Otel arkasındaki toplama merkezi yakınlarında meydana geldi.

İddiaya göre Suriyeli motosiklet sürücüsü Şanlıurfalı 12 yaşındaki Eymen Özgültekin'e çarptı. Kazada ayağı ve kolundan yaralanırken, olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Yaralı çocuk Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedaviye alındı. 

Kazazedenin babası Mustafa Özgültekin sürücünün gözaltına alınmadığını iddia etti. Çocuk Şube'ye giderek olay yerindeki polis hakkında şikayetçi olduğunu belirten Baba Özgültekin "Polis Suriyeli sürücü ile iletişime geçemediği için serbest bırakmış. Görgü şahitleri var. Bu olay sadece benim değil, başkalarının da başına gelebilir. Sürücüyü nasıl serbest bırakırlar? Ben bu işin peşini bırakmayacağım. Polisten şikayetçi oldum. Sürücü hatalı ise cezasını çekmeliydi.  Çocuğum sakat da kalabilirdi. İç kanama sonucu daha da kötü bir durumla karşılaşabilirdik. Polis geldiğinde sürücü oradaymış" dedi. 

AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2018, 12:30
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15