Nasıl kıydınız vicdansızlar! Urfa'nın küçük şehitleri...

Barış Pınarı Harekatı sürerken, terör örgütünün attığı roket ve havan mermileri sonucu Elif Terim ve Mazlum Güneş'in yaşamını yitirmesi vicdanları sızlattı.

Nasıl kıydınız vicdansızlar! Urfa'nın küçük şehitleri...
banner38

Barış Pınarı Harekatı sırasında terör örgütünün sivilleri hedef aldığı saldırılarda, Akçakale ve Ceylanpınar ilçelerinde 3 kişi yaşamını yitirdi, çok sayıda vatandaş da yaralandı.

Yapılan saldırılar neticesinde Ceylanpınar ilçesinde ikamet eden ve Kepez Ortaokulu 6. sınıf öğrencisi olan 11 yaşındaki Elif Terim, yaralanarak hastaneye kaldırıdı. 

Burada tedavi altına alınan küçük kız, verdiği yaşam mücadelesini kaybetti.

Yine yapılan saldırılarda, Akçakale ilçesinde yaşayan ve Cumhuriyet Ortaokulu 7. sınıf öğrencisi olan 11 yaşındaki Mazlum Güneş de yaralanarak hastaneye götürüldü. Derslerindeki başarısı ile dikkat çeken ve okul birincisi olan Mazlum Güneş de yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı hayata gözlerini yumdu. 

Her iki çocuğun ölümü hem sevenlerini hem de vatandaşları yasa boğarken, terör örgütüne lanet yağdırıldı. 

İki çocuktan geriye ise gülen yüzlerinin olduğu fotoğraflar kaldı.

BİHA

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2019, 14:22
YORUMLAR
Merdo
Merdo - 3 gün Önce

Ulan şerefsiz kahpe pkk zaten kahpe.ya tedbir almayan utanmaz yetkililer onlara ne demeli tükürmeli yüzlerine niye havan yada her ne zıkkımsa onun menzilinde siviller durur anlayan beri gelsin.demekki vatandaşınki can deil patlican

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15