Motorize narkotimler işbaşında: 35 kişi yakalandı!

Şanlıurfa’da Narkotim Motorize ekipleri, uyuşturucu satıcılarına ve kullanıcılarına yönelik yapılan operasyonda 35 kişiyi tutukladı.

Motorize narkotimler işbaşında: 35 kişi yakalandı!
banner38

İl Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü bünyesindeki Motorize Narkotim ekipleri, Şanlıurfa’da uyuşturucu kullanıcı ve satıcılarına göz açtırmadı. Şehrin çeşitli noktalarında ulaşılması zor yerlere motosikletlerle çıkarak uyuşturucu satışı ile kullanımına yönelik denetimler yaptı.
 


 

Ekipler, özellikle okul çevresinde devriye atarken, çoğunlukla gençlerin bulunduğu yerlerde çalışmalar gerçekleştirdi. Uyuşturucu kullanımının engellenmesi konusunda, terk edilmiş binalarda ve mağaralarda denetim yapan motorize ekipler, uyuşturucu tacirlerinin adeta korkusu haline geldi.
 


 

Eyyübiye, Direkli, Bağlarbaşı ve Bahçelievler mahallelerinde, “kyra” isimli eğitimli köpek ile çalışma yapan ekipler, şüpheli kişi ve araçlarda da arama gerçekleştirdi.
 


 

Kent genelinde 20 günlük şok uygulama yapan ekiplerin gözaltına aldığı 35 kişi ise çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

BİHA

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2019, 16:21
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15