Harran'da 'öğretmene darp' iddiası!

Harran'da belediye başkanına "saygısızlık" yapıldığı gerekçesiyle öğretmen ve belediye yönetimi arasında arbede çıktı ve bir öğrenmenin darp edildiği iddia edildi.

Harran'da 'öğretmene darp' iddiası!
banner38

Şanlıurfa'nın Harran ilçesinde meydana gelen olayda, bir öğretmenin belediye yönetimi tarafından darp edildiği öne sürüldü.

İddiaya göre, Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Fetih Programı'nın düzenlendiği bir salona davetli olarak katıldı.

Öğretmenlik yapan sunucu, tüm protokol mensuplarını anons ederken belediye başkanını görmezlikten geldi. Gerilim bu andan itibaren artmaya başladı. Dışarı çıkan belediye başkanının tartıştığı okul yetkililerine katılan ve Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Ahmet Karadeniz olduğu öğrenilen öğretmenin, ilçe belediye başkanını tanımadıklarını söylediği ileri sürüldü.

Tam bu esnada arbede yaşandı ve öğretmen darp edildi. Darp edenler arasında belediye başkanı Özyavuz'un da olduğu iddia edildi.

Darp edilen öğretmen Karadeniz'in ilçedeki yetkililer tarafından bu olayı kimseye anlatmaması yönünde uyarıda bulunulduğu iddia edildi.


MÜDÜR DE DARP EDİLDİ İDDİASI

Öte yandan arbede esnasında İlçe Milli Eğitim Müdürü Kenan Demiroğlu'nun da darp edildiği öne sürüldü

BİHA

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2019, 17:31
YORUMLAR
urfalı
urfalı - 4 ay Önce

harranda daha önce öğretmenlik yapmış biri olarak söylüyorum.
harranda çok değerli insanlar var ama malesef yıllardan gelen YEREL yönetimden kaynaklı çok ciddi sıkıntılar var harran urfanın hiçbir ilçesine benzemiyor acilen harranın daha yaşanabilir bir ilçe olması için yetkililerin bir çalıştay yapması lazım.

Harranli
Harranli - 4 ay Önce

Daha bu az daha pasaportla giriş isterler Harran’a gargur daha neler yapar

Harrannet
Harrannet - 4 ay Önce

Bu daha başlangıç gargur

Urfalı
Urfalı - 4 ay Önce

Devlet terörist arıyorsa işte orada

KELLECİ
KELLECİ - 4 ay Önce

DAHA BU İYİ GÜNLERİMİZ........... NELER GÖRECEĞİZ YAKINDA ORTAYA ÇIKAR.OLAYI ÖRT BAS EDENLER YARIN SİZİN BAŞINIZA GELDİĞİNDE NE YAPACAKSINIZ.

ahmet
ahmet - 4 ay Önce

kaymakamda geçen aylarda bir belediye personelini tokatlamış ve ağıza alınmayacak laflar söylemişti. İlçede çalışan memura Rabbim yardım etsin ağada paşada kaymakam ve belediye başkanları.

Kimsesiz
Kimsesiz - 4 ay Önce

Siktir git harranlı gozunlemi gordün

Aytun Bozkurt
Aytun Bozkurt - 4 ay Önce

Yalan haber yapmayin. Bu haber düpedüz uydurma. Bir belediye başkanı hic öğretmenle kavga eder mi. Söylediğiniz isim bugün belediyeyi ziyaret etmiş bu haberlerin yalan olduğunu soylemistir


SIRADAKİ HABER

banner14

banner15